هزینه طراحی سایت با ورد پرس

اسفند ۹, ۱۳۹۹

طراحی سایت با وردپرس نسبت به دیگر روش های طراحی سایت، نیازمند هزینه کمتری می باشد؛ برای مثال شما می‌توانید با خرید هاست و دامنه که ممکن است مجموعا ۲۰ هزار تومان هزینه در بر داشته باشد، سایت تان را طراحی کنید.

هزینه طراحی سایت با ورد پرس

هزینه های طراحی سایت با وردپرس به چند بخش تقسیم می شوند می شوند که در ادامه به شما توضیح میدهیم.

هزینه دامنه

معمولا دامنه هایی که برای ساخت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند ir و com هستند؛ دامنه ir سالانه بین 4 تا 12 هزار تومان هزینه خواهد داشت که بسیار ناچیز است و مطمئناً هر فردی می تواند از پس این هزینه بربیاید.

دامنه com به دلیل بین المللی بودن هزینه بیشتری دارد؛ خرید دامنه com برای یک سال بین 185 تا 270 الی 300 هزار تومان است و برای افرادی که می خواهند با حداقل هزینه، طراحی سایت با ورد پرس را انجام دهند، خرید دامنه ir پیشنهاد می شود. دامنه همان نام سایت شما است که باید با توجه به سلیقه و موضوع تان، آن را انتخاب کنید؛ دامنه در برند شدن سایت شما تاثیر زیادی می گذارد و به شناخته شدن کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

هزینه هاست

هاست یا همان میزبانی وب، با توجه به نوع و فضا قیمت های متفاوتی دارد؛ خرید یک هاست میزبانی برای یک ماه با فضای بسیار کم، از 3 الی 4 هزار تومان شروع می شود و تا 30 الی 40 هزارتومان ادامه خواهد داشت.

اما هاست های گران قیمت تر هم وجود دارد که شما باید برای خرید آن ها، هزینه میلیونی را بپردازید؛ البته برای شروع خرید هاست با قیمت 10 الی 20 هزار تومان بسیار مناسب خواهد بود.

هاست تاثیر زیادی بر روی سرعت سایت دارد؛ اگر سرعت سایتی بالا باشد، مطمئنا کاربران آن خسته نمیشوند و زمان زیادی برای لود شدن صفحات سایت منتظر نمی مانند. به همین دلیل است که خرید هاست با کیفیت و توجه به فضای مورد نیاز برای سایت، جزء کارهای با اهمیت در طراحی سایت وردپرسی خواهد بود.

هزینه قالب

یک سایت بدون قالب، زیبایی ندارد و بسیار ساده است که بدون شک کاربران را فراری می دهد؛ برخی قالب ها بصورت کاملا رایگان در اینترنت وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. البته قالب های رایگان در طول کار ممکن است مشکلاتی داشته باشند که به سرعت سایت و لود صفحات شما آسیب بزند.

برخی قالب های اختصاصی هزینه های میلیونی دارند اما برخی از آنها که ساده و زیبا هستند را می توان با 200 الی 500 هزار تومان خریداری کرد؛ برای افرادی که نمیخواهند هزینه زیادی کنند، خرید قالب پیشنهاد نمیشود.

این افراد می توانند در گوگل نام قالب را سرچ و آن را دانلود کنند و در نهایت بر روی سایت شان نصب نمایند؛ هزینه قالب جزء هزینه های اجباری و ضروری برای طراحی سایت با وردپرس نخواهد بود.

هزینه افزونه

افزونه ها یا همان پلاگین ها، ابزارهایی هستند که انواع مختلفی دارند و هرکدام از آن ها، برای کاری مفید خواهد بود؛ برای مثال، افزونه ویرایشگر کلاسیک برای نوشتن و مطلب گذاشتن در سایت کاربرد دارد.

اکثر افزونه ها را میتوان به صورت رایگان در کانالهای تلگرامی و گوگل مشاهده کرد؛ البته نسخه رایگان این افزونه ها هم ممکن است مانند نسخه رایگان قالب ها، به سایت صدمه بزند و سرعت آن را با افت مواجه کند.

افزونه ها با توجه به کارایی و کاربردشان قیمت گذاری می شوند و قیمت های آنها متفاوت است؛ خرید افزونه هم جزء هزینه های غیر ضروری برای طراحی سایت با وردپرس محسوب می شود و استفاده از آن ها اجباری نخواهد بود.

جمع بندی نهایی

هزینه طراحی سایت با وردپرس چندان زیاد نیست و شما می‌توانید از پرداختن به هزینه‌های غیرضروری پرهیز کنید؛ هزینه خرید هاست و دامنه که جزء ضرورت های طراحی سایت با وردپرس میباشند، بسیار مناسب است و شما میتوانید با ماهی ۲۰ هزار تومان، سایت تان را طراحی کنید.

شما می‌توانید از روش‌های دیگر هم اقدام به طراحی سایت کنید که ما در این مقاله، هزینه طراحی سایت با وردپرس را مورد بررسی قرار دادیم و اطلاعاتی را به شما ارائه کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات