بهترین هاست ویندوزی رایگان در تبریز

مرداد ۲۷, ۱۴۰۰

اگر وب سایت شما با استفاده از زبان های ASP, ASP.NET طراحی شده است اینک به دنبال بهترین هاست ویندوزی رایگان در تبریز هستند. گفته شد که هاست ویندوز برای وب سایت هایی که زبان برنامه نویسی ASP، ASP.Net استفاده کرده اند، مناسب می باشد. مورد قابل توجه دیگری وجود دارد که سایت هایی که بانک اطلاعاتی آنان با استفاده از SQL Server طراحی شده است، هاست ویندوز برای آن ها گزینه عالی می باشد. هاست ویندوز با توجه به وب سرور IIS به وجود آمده است. IIS هم در اصطلاح مخفف Internet Information Services است؛ وب سرور مخصوص مایکروسافت.

همراه ما باشید تا در خصوص بهترین هاست ویندوزی رایگان در تبریز اطلاعاتی کسب نماییم.

هاست ویندوز چیست؟

درباره میزبانی ویندوز

هاست ویندوز در اصل فضایی می باشد که در آن سرور، اطلاعات سایت مربوطه آپلود می شود و سیستم عامل آن سرور ویندوز، نسخه مخصوص سرور است. گفیتم که کاربرد این هاست بیشتر در سایت های طراحی شده با ASP,ASP.NET می باشد اما نکته قابل توجه این است که می توان سایت هایی که با زبان برنامه نویسی PHP طراحی شده اند را نیز در هاست ویندوزی اجرا کرد اما در نظر بگیرید که در سرورهای لینوکس سرعت لود ، پردازش و اعمال تغییرات بسیار معقول تر از هاست ویندوز است در این شرایط.

تطبیق بهترین هاست ویندوزی رایگان با بهترین وب سایت ها در مجموعه رئال سرور محقق می گردد.

هاست ویندوزی رئال سرور

ویژگی های هاست

از ویژگی های بارز میزبانی ویندوز رئال سرور می توان به پشتیبانی همه جانبه، امنیت و آپ تایم بالا اشاره داشت. برتری هاست ویندوز به صورت آشکارا قابل درک است و علت این برتری هم به سبب سرعت لود بسیار بالا برای کاربران ایرانی یاد می شود. وتی که اینترنت بین المللی دچار اختلال میگردد، امکان دسترسی به سایت هایی که خارج از کشور هاست شده اند با مشکلات فراوانی روبرو می‌شود؛ ولی سایت هایی که میزبانی آنان در ایران است، به راحتی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. چنانچه تمایل به خرید هاست ویندوزی رئال سرور دارید می توانید از تخفیفات در نظر گرفته شده برای پلن ها استفاده نمایید. فروش انواع هاست متناسب با فرایند کاری و نوع وب سایت های شما تحت نظر کارشناسان خبره صورت می گیرد.

همین حالا می توانید نگاهی به بهترین هاست ویندوزی رایگان در تبریز داشته باشید.

کنترل پنل هاست ویندوز به چه صورت است؟

بیشتر کاربران تردید هایی در خصوص مدیریت کنترل پنل بهترین هاست ویندوزی رایگان دارند که این موضوع سبب سردرگمی افراد می شود. مطلع هستید که تمامی پلن های هاست و سرور، دسترسی کابران به سرویس های خود را از طریق یک کنترل پنل فراهم می آورند. این گونه است که اغلب سرویس ها، کنترل پنل اختصاصی خود را پشتیبانی می نمایند. به عنوان نمونه می توان به کنترل پنل هاست Windows پلسک یا Plesk اشاره داشت.

انواع پنل هاست ویندوز

کنترل پنل پلسک از محبوب ترین کنترل پنل ها به شمار می رود.
کار با این کنترل پنل بسیار آسان می باشد و در اصطلاح کاربر پسند است
به همین علت هم کاربران این سرویس دائما در حال افزایش می باشد.

هاست ویندوزی ارائه شده توسط این مجموعه هم روند کاری و پیشرفت را برای شما آسانتر می نماید.
پلسک به دنبال فراهم آوری بستری مناسب برای مدیریت بهتر و همه جانبه میباشد که موفق هم شده است.
از مدیریت فایل ها و ایمیل ها گرفته تا سایر نیازهای مربوط به مدیریت سرور در دسترسی شما می باشد.

بررسی تفاوت هاست ویندوز با لینوکس

بعد از بررسی شاخه بهترین هاست ویندوزی رایگان نوبت به مقایسه این سرویس با موارد مرتبط می باشد. وب سرور ویندوز IIS و وب سرور لینوکس Apache است. سیستم عامل ویندوز معمولاً به نسبت سیستم عامل لینوکس، گرانتر شناخته می شوند. علت این مسئله هم مربوط به ماجرای عدم open source بودن هاست ویندوز می باشد، در این شرایط برای اقدام به خرید گواهی ویندوز سرور از مایکروسافت شود. به طور کلی می توان گفت که مزیت های هاست ویندوزی بسیار بیشتر است و پشتیبانی از محصولات Microsoft بر روی یک وب سرور یک حسن فوق العاده محسوب می شود.

تفاوت هاست ویندوز با لینوکس

با این حال سیستم عامل لینوکس open source و رایگان است.
برای استفاده از سیستم عامل میزبانی لینوکس نیازی به پرداخت حق مجوز نیست.
سیستم عامل لینوکس معمولاً دارای ثبات و امنیت بیشتری هم است و کمتر در معرض تهدید قرار می گیرد.

البته با در نظر گرفتن تمامی مسائل امنیتی بر روی هر دو سیستم، امنیت هر دو پلتفورم تضمین شده است.

قیمت فروش هاست ویندوز

با توجه به تنوع نمایندگی ها در این حوزه، قیمت های مختلفی را با ویژگی های مختلف قابل مشاهده می باشد. در زمان تهیه انواع سرویس ها بایستی به ویژگی های اعلام شده توجه کرد و در نظر گرفت که کدام مسئله برای ما از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای نمونه ممکن است برای برخز از افراد سرعت مهم ترین موضوع باشد و برای برخی از افراد موضوع ظرفیت بیشتر. این موارد به صورت کلی اعلام داشته شد تا روش نگرش شما را به سمت درستی سوق دهد.

استعلام قیمت انواع هاست

اینک به عنوان یک کاربر می توانید به پلن های تعریف شده نگاهی داشته باشید.
تنوع و هزینه های مناسب یکی از عامل مهم در کسب رضایت کاربران می باشد.
پشتیبانی کامل هر آنچه که لازمه موفقیت کسب و کار شماست را در دست گرفته ایم.
همراهی شما عزیزان با ما سبب بهتر شدن وند کاری و ارائه خدمت رسانی بیشتر خواهد شد.

بهترین هاست پربازدید ویندوزی

هاست پربازدید برای انواع وب سایت

خرید بهترین هاست ویندوزی پربازدید ایرانی، سبب در اختیار قرار گرفته شدن یک فضای میزبانی خوب می شود که بر روی سرور میزبان آن، سیستم عامل ویندوز نصب شده است. در حقیقت تفاوت هایی بین هاست معمولی و هاست پربازدید وجود دارد. در بهترین هاست ویندوزی پر بازدید شما از قدرتمند ترین پنل هاستیگ ویندوز یعنی همان Plesk برای میزبانی کاربران خود استفاده خواهید کرد و بهتر است در نظر داشت باشید که دیتاسنتر نگهداری سرور این هاست ها دائما در حال چک شدن و پشتیبانی همه روزه هستند.

در نظر داشته باشدی که این نوع از سرور برای تعداد معینی از وب سایت ها کانفیگ می شوند
نتیجه این فرایند هم در قالب اعمال مدیریت شده و با کیفیت برای کاربران ظاهر می گردد.
این نوع از هاست های پربازدید برای سایت های فروشگاهی بزرگ و یا سایت های پر مخاطب مناسب است.

به دنبال بهتر ین ها باشید تا بهترین ها در مسیرتان سبز شوند:)

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات