پشتیبانی سرور اختصاصی در تبریز


تیم رئال سرور به عنوان پشتیبانی سرور اختصاصی در تبریز با بیش از چندین سال تجربه مفید در زمینه مدیریت انواع سرور ها و با ارائه بهترین راهکارها برای کاربران، بدون شک از بهترین گزینه ها برای آن دسته از افرادی می باشد که به هر علتی همانند زمان بر بودن پروسه کاری و یا حتی عدم تجربه و دانش کافی، قادر به مدیریت و نگهداری سرور خود نمی باشند و با مشکلاتی در این حوزه مواجه می شوند.

نحوه پشتیبانی سرور اختصاصی رئال سرور

فعالیت در حوزه پشتیبانی و خدمت رسانی فرایندهای دیجیتال یکی از حساس ترین مسائل می باشد. در مجموعه رئال سرور به منظور برخورداری از خدمات پشتیبانی سرور، ابتدا می توانید با اعلام مشکل پیش آمده، از مجموعه پرسنل فعال راهنمایی های لازم را در جهت رفع ایرادات دریافت کنید و همچنین در برخی شرایط مدت زمان لازم برای رفع مشکل را هم می توانید جویا شوید. سپس با توجه به زمان اعلام شده از بین سرویس ها یکی از پلن‌های پشتیبانی را می توانید تهیه کنید و پس از انجام فرایندها، اطلاعات سرور و به طور کلی امکان دسترسی را در اختیار متخصصان این مجموعه قرار می دهید. پس از کسب دسترسی های لازم، کارشناسان مربوطه فرایندهای لازم در جهت بررسی سرور شما به عمل خواهند آورد و اقدام به مشکل یابی خو اهند نمود و ایرادات مد نظر را رفع می نمایند.

پشتیبانی سرور اختصاصی

حتی گاها مشاهده می شود که ایراداتی وجود دارد و سر منشا آن نامشخص است،
در این حال شما می توانید آنلالیز کلی را به مجموعه پشتیبانی سرور اختصاصی بسپارید.
بعد از بررسی ها و رفع مشکلات، سرور در اختیارتان قرار می گیرد
در مرحله نهایی هم درخواست بررسی توسط ارباب رجوعان ذکر می گردد تا مشکلی باقی نماند.

خدمات سرور اختصاصی حجم بالا

پشتیبانی سرور اختصاصی به عنوان امکانی کارآمد برای موسسات بزرگی یاد می شود که بنا به دلایل گوناگونی از قبیل اهمیت بالای امنیت و پایداری مداوم اطلاعاتشان قصد ندارند تا از سرورهای اشتراکی با دیگران استفاده کنند. در این قبیل از سرویس ها امکانات خاص تری برای سرویس گیرنده مطرح می شود که از جمله این قابلیت ها می توان به اختصاصی بودن سرور برای کاربران، فضای نگهداری مطمئن و بالا، پشتیبانی از ترافیک بالا، وجود تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و داده های سازمان ها اشاره داشت.

منظور از کاملا در اختیار بودن منابع در سرور اختصاصی چیست؟

در مجموعه فعالیت های پشتیبانی سرور اختصاصی منابع به صورت کاملا اختصاصی در اختیار وب سایت یا نرم‌ افزار مذکور قرار می‌ گیرد. طریقه مدیریت سرویس قرار داده شده در اختیار کاربران در سرورهای اختصاصی، دقیقا همانند سرورهای مجازی میباشد؛ به این صورت که کاربر با بهره گیری از ابزار مدیریت از راه دور این قابلیت را پیدا خواهد کرد تا به سیستم عامل سرور مورد نظر متصل شود و آن را به راحتی مدیریت نماید.

منابع سرور اختصاصی

اما درباره منابع سخت‌افزاری تفاوت عمده ای بین سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی وجود دارد.
به این شرح که در سرورهای اختصاصی محدودیتی در منابع سخت‌افزاری در نظر گرفته نمی‌شود.
پس در سرورهای مجازی ما محدودیت سخت افزاری را در نظر داشته باشیم.
در نتیجه در سرورهای اختصاصی، یک سرور به صورت فیزیکی و کامل در اختیار کاربر قرار داده می‌ شود.
در سرورهای اختصاصی هیچ‌‌گونه محدودیتی در استفاده از منابع برای کاربر وجود ندارد.
کاربران تا جاییکه سخت‌ افزار سرور توان و قدرت پردازش داشته باشد، می توانند از آن استفاده کنند.

با در نظر داشتن قابلیت های این حیطه، رئال سرور برای بهترین شدن اوضاع
بهترین قابلیت را برای پشتیبانی سرور اختصاصی فراهم آورده است.

درخواست سرور اختصاصی در ایران

سرور اختصاصی ایرانی

استفاده از سرورهای اختصاصی داخل ایران سبب می‌ شود که سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات سرور افزایش یابد. سرور اختصاصی در نظر گرفته شده توسط رئال سرور با ایجاد یک شبکه خصوصی و استفاده از بهترین تجهیزات سخت‌ افزاری، خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از مزیت های سرور اختصاصی مذکور می توان به این موارد اشاره داشت که در زمان حملات سایبری، محدودیت دسترسی ایجاد نمود. همچنین موضوع ارزان بودن ترافیک داخلی برای کاربران اینترنتی، یک مزیت عالی به شمار می رود. این قبیل موارد سبب شده تا بیشتر کاربران به خرید سرور ایرانی تمایل پیدا کنند.

تفاوت سرور اختصاصی و مجازی در چیست؟

سرورها در دو گروه اصلی سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه می‌شوند که بسته به نیاز وب سایت از لحاظ عملکرد، قدرت سخت‌افزاری، هزینه و… برای کاربران ارائه می شوند. وقتی که وب سایت شما با کمبود منابع مواجه شود و از میزبان خود پیشنهاد تهیه سرور اختصاصی را دریافت خواهید کرد و ممکن است در این راستا با سوالاتی مواجه شوید، این که تفاوت سرور اختصاصی و سرور مجازی چیست؟

تفاوت سرورها

شرح پایانی سرورهای اختصاصی

سرورهایی که در حالت اختصاصی در اختیار یک سایت قرار می‌ گیرند، تحت عنوان سرورهای اختصاصی یاد می‌شوند که معادل Dedicated Server می باشد. پشتیبانی سرور اختصاصی یکی از موارد مطرح است که بایستی در نظر داشت. توجه داشته باشید که سایت‌ های بزرگ و پربازدید همچون فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی از این نوع سرور استفاده می نمایند. در خصوص مزیت های این نوع از سایت‌ها می توان به قرا گرفتن تمامی قابلیت‌های سرور در اختیار سایت میزبان اشاره داشت که این موضوع سبب می شود تا ادمین هر کاری که لازم است را به راحتی با سرور خود انجام دهد.

سرورهای اختصاصی

این نوع از سرورها برای سایت‌های کوچک و مبتدی توصیه نمی‌ شوند
چرا که هزینه زیادی باید برای این نوع از سرورها متقبل شد.

تعریف پایانی سرورهای مجازی

سرورهای مجازی یا VPS که مخفف Virtual Private Server است، به معنی سرور مجازی خصوصی نام برده می شود. در اصل سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی می‌ باشد که در اختیار وب سایت‌ها قرار می‌گیرد. سرورهای اختصاصی با کمک نرم افزارهای مجازی ساز به بخش های مختلفی تقسیم می‌شوند و در نهایت در اختیار سایت‌ های گوناگون قرار می‌گیرند. با کمک سرورهای مجازی می‌توان با هزینه های پایین‌ و مناسب تری نسبت به هاست های اختصاصی، وب سایت را راه اندازی کرد.

سرورهای اختصاصی بر اساس تکنولوژی‌ها و تکنیک های گوناگونی مجازی سازی می‌ شوند
هر یک از این متدها شامل قابلیت‌ های خاص و منحصر به فردی می باشد
که ممکن است در تکنولوژی‌های دیگر وجود نداشته باشد.

در عصر حاضر مدل‌ های مجازی سازی زیر یاد می شوند
سرورهای اختصاصی با استفاده از این تکنولوژی‌ها، مجازی سازی می‌شوند.

  • مدل مجازی سازی Virtuozzo
  • مدل مجازی سازی VMware
  • مدل مجازی سازی OpenVZ
  • مدل مجازی سازی KVM
  • مدل مجازی سازی Xen

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات