طراحی سایت املاک در تبریز


رئال ربات متشکل از یک تیم جوان اما مجرب در حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت املاک در تبریز ، سئو سایت و مدیریت پروژه های مختلف مربوط به طراحی و پشتیبانی سایت در تبریز آماده ارائه بهترین خدمات فوق حرفه ای در پروژه های کوچک و بزرگ استارتاپی تحت وب یا اپلیکیشن و یا ترکیبی از این دو با قابلیت های مختلف را جلوی پای صاحبان املاک مشاورین املاک و مستاجرین و خریداران می گذارد.

از مشخصات سایت طراحی شده توسط رئال ربات برای معاملات ملکی هوشمند می توان به مدیریت پیشرفته انواع آگهی فروش رهن اجاره خرید و یا ترکیبی از این چند مورد اشاره کرد. علاوه بر آن می توان کارشناسان آگهی املاک فراوانی را به هر یک از آگهی ها افزود. املاک دارای امکانات ویژه‌ای همچون آگهی مخصوص، امکان بازگشت به حالت اولیه در آگهی ها، مدیریت پیشرفته ارتباط با مشتری، تعاملات رابطه مشتری و خریدار مشاوران املاک و امنیت فوق‌العاده زیاد را نیز دارد.

مراحل ساخت سایت املاک در رئال ربات

 • مشخص کردن هدف از طراحی سایت املاک در تبریز
 • طراحی عناصر اولیه گرافیکی: طراحی بصری یا همان UI/UX سایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.
 • تولید محتوا برای سایت : تولید محتوا برای سایت شرکتی با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.
 • پشتیبانی سایت حرفه ای : بعد از طراحی وب سایت شرکتی خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

خدمات طراحی سایت املاک در تبریز

سیستم ملکی هوشمند یا سیستم سامانه معاملات ملکی هوشمند شامل :

سیستم مدیریت مشتری یا CRM که امکان ثبت تمامی مرحله های ارتباط با همه مشتریان ثبت آگهی ها

ارسال پیامک پیام واتساپی یا تلگرامی به مشتری به منظور دیدن شرایط مد نظر خود در وب سایت های املاک مختلف می باشد .

سیستم مدیریت نقشه کاربری که قابلیت مشخص کردن نقش کاربری مختلف و متعدد همچون مشاوره مشتری سفارشی سازی یا اعمال محدودیت دسترسی کاربر به وسیله صاحب سایت یا ادمین کل.

بهترین راه برای خرید و فروش ملک از طریق طراحی سایت املاک در تبریز است. طراحی سایت فرصت خوبی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا با توجه به نوع فعالیت خود خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. از این رو املاک و بنگاه های خرید و فروش خانه برای طراحی سایت املاک اقدام کردند .  برای مشاهده قیمت طراحی سایت آموزشی و نیز نمونه کار های رئال ربات روی کلمه کلیک کنید.

اهمیت طراحی سایت املاک

همیشه روال پیدا کردن خانه مناسب جهت اجاره و یا خرید، یکی از پرزحمت ترین کارهای ممکن میباشد. برای اینکار مجبوریم که به بنگاه های املاک متفاوت مراجعه کنیم و پس از بررسی پرونده های گوناگون برای بازدید از ملک، به آنجا برویم. طی فرایند این کار زمان و هزینه بسیاری از ما صرف خواهد شد. همینطور نهایتا هرکدام از ما توانایی چه تعداد مراجعه و بازدید را دارد؟

با گسترش اینترنت و خدمات آنلاین، بستر بسیار مناسبی برای ساده سازی و تسریع در کارها ایجاد شده است. طراحی وب سایت املاک نیز یکی از همین موارد است. با اینکار بنگاه های املاکی که اقدام به طراحی وب سایت حرفه ای خود کرده اند، برای مشتریان خود شرایطی را فراهم کرده اند که به راحتی در میان تعداد بسیاری از فایلهای مربوط به املاک جستجو کرده و مورد مناسب خود را انتخاب نمایند. سپس به بنگاه جهت عقد قرارداد مراجعه نمایند.

امکانات سایت املاک :

 • امکان مشاهده تصاویر و جزئیات هرکدام از ملک ها
 • ساختن حساب کاربری شخصی
 • دسته بندی بسیار جامع و گسترده برای خانه ها
 • قرار دادن نقشه موقعیت مکانی ملک ها
 • پنل مدیریت حرفه ای برای مدیر سایت
 • ارائه خدمات در سطح وسیعی از موقعیت جغرافیایی
 • قابلیت ثبت املاک با جزئیات بسیار
 • قرار دادن بخش فروش ویژه و پیشنهادات فوق العاده
 • بخش نظر سنجی هر یک از کاربران سایت
 • جستجوی سریع و آسان در تمامی فایل ها
 • قرار دادن بخش خبرنامه در طراحی سایت املاک
 • نسخه وب و معرفی اپلیکیشن

طراحی سایت املاک در تبریز چگونه؟!

بطور کل با اقدام به طراحی سایت املاک شرایطی ایجاد خواهد شد که باعث افزایش رضایت کاربران و جلب شدن حس اعتمادشان را به دنبال دارد. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید. تیم رئال ربات به غیر از ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت املاک حرفه ای ، خدمات دیگری از قبیل طراحی اپلیکیشن را نیز ارائه می کند.
به منظور خدمات رسانی بهتر و جلب نمودن حداکثری رضایت مشتریان خود، می توانید با سفارش طراحی اپلیکیشن، بیش از پیش در زمینه خدمات دهی و کسب درآمد به موفقیت دست یابید.
جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاع از بسته های پیشنهادی و قیمت طراحی سایت املاک، با شماره تلفن ما تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات