طراحی سایت پروژه محور


طراحی سایت پروژه محور یکی از بهترین روش ها در راستای کسب مهارت های لازم در حوزه طراحی وب سایت است. این فرایند همواره برای تازه کاران توصیه می شود، چرا که در عین یادگیری، نمونه کارهایی از طراحی وب سایت هم خواهید داشت که یک مزیت مهم به شمار می رود. چنانچه شما هم به فکر یادگیری هستید، از مجموعه های مفید شروع به کار نمایید. رئال ربات با آموزش های مفید در خدمت شماست.


در همین شروع ماجرا رئال ربات چندین مقاله پیشنهادی برایتان فراهم آورده است.
مطالعه این مقالات را سرسری نگیرید:)


آموزش html css پروژه محور رایگان

اگه شما هم دنبال آموزش های طراحی سایت پروژه محور html و css هستید، باید بگیم که در بهترین موقعیت هستید. آموزش های مقدماتی تا پیشرفته رئال ربات یکی از بهترین فرصت ها می باشد. به جای اینکه چندین آموزش را مورد بررسی قرار دهید می توانید آموزش های رئال ربات را چندین بار مورد بررسی و تمرین قرار دهید. آموزش های مربوط به طراحی سایت اگر به صورت اصولی و مفید انجام نگیرد موجب دلسردی فراگیران می شود. مجموعه آموزش ما هم با در نظر داشتن این موضوع بهترین آموزش ها را برایتان فراهم آورده است. در ادامه مطالب از ویژگی های روند آموزشی این تیم اعلام خواهیم داشت پس همراهی خود را از ما صلب نکنید.

آموزش html css پروژه محور رایگان

در سری مقالات قبل آشنایی نسبی با html داشتیم. اگر مقاله پیش زمینه html و css را مطالعه نکرده اید حتما نگاهی به آن داشته باشید تا مفهوم اصلی این مقاله را متوجه شوید. یکی از مباحث خیلی مهم و بنیادی در html تگ div می باشد. بهتر است کمی به بررسی این تگ بپردازیم.


مقاله ای مرتبط به موضوع این بخش:

طراحی سایت با Html و Css


آموزش div در html

از پرکاربردترین تگ ها در مبحث html می توان به تگ div اشاره داشت. با استفاده از این ت. میتوان یک یا چندین بخش را در یک صفحه وب ایجاد کرد یا به نوعی صفحه را تقسیم بندی کرد. در اصل برای لایه بندی یا بخش بندی میتوان از این تگ استفاده نمود. اگر پیش زمینه ای از روندکاری طراحان داشته باشید، قابل درک است که تا چندی پیش، طراحان وب سایت برای ایجاد بخش های مختلف یک وبسایت از جداول استفاده میکردند، به این صورت کا با استفاده از جدول، بخش های مختلف یک وبسایت که شامل هدر، بخش بدنه اصلی، فوتر و دیگر بخش ها را مشخص میکردند.

خوشبختانه این روزها با روی کار آمدن تگ Div دیگه نیازی به استفادا از جدول ها برای بخش بندی یک وبسایت حس نمی شود. چرا که همگی ما به راحتی میتوانیم با استفاده از این تگ بخش های مختلف صفحه را پدید آوریم.

آموزش div در html

نحوه استفاده از تگ div در html

می دانیم که استفادا از html به تنهایی کافی نیست. چرا که روند ساده ای را برای نتیجه کار در پیش رو خواهد داشت. در ادامه مطلب به نحوه استفاده از تگ div در html و ادغام آن با css اشاره خواهیم داشت. مثال اول صرفا فقط نحوه استفاده از این تگ می باشد.

<body>
<div>
<h2>بخش اول</h2>
<p>محتوای این بخش </p>
</div>
<div>
<h2>بخش دوم</h2>
<p>  محتوای بخش دوم </p>
</div>
</body>

خروجی این تکه کد یک نتیجه معمولی خواهد بود. درحالیکه شما با ادغام این قبیل کدها با css می توانید نتایج چشم نوازتری را پدید آورید.

<body>
<div style="background-color:lightgreen;">
<h2>بخش اول</h2>
<p> محتوای بخش اول </p>
</div>
<div style="background-color:lightblue;">
<h2>بخش دوم</h2>
<p>محتوای بخش دوم </p>
</div>
</body>

با استفاده از این تکه کد شما توانستید یک بک گراند متنوع تر به صفحه خود ببخشید.

طراحی سایت با وردپرس

بسیاری از افراد تنها یک طرز فکر از بابت طراحی سایت با وردپرس دارند. این افراد در این باور هستند که سایت های وردپرسی فقط و فقط متشکل از یک سری قالب های آماده می باشد. این درست ولی همه ماجرا به این شکل نیست. این روش برای پروژه های خیلی معمول مناسب است. حوزه کاری ورد پرس بسیار گسترده تر از این حرف هاست.

طراحی سایت با وردپرس

طراحان متخصصی هستند که این قالب ها را طراحی می کنند و در این حالت طراحی اختصاصی وارد کار می شود. در قالب های آماده امکانات محدودی برای تغییرات وجود دارد. درحالی که در سفارش اختصاصی پیاده سازی دقیقا بر اساس سفارشات شما صورت خواهد گرفت و در هر زمان امکان انجام تغییرات وجود خواهد داشت.


مقاله های پیشنهاد اختصاصی رئال ربات در زمینه وردپرس:


دوره پیشرفته طراحی سایت پروژه محور

طراحی سایت چه از بابت آموزش و چه ثبت و دریافت سفارش، یک جنبه بسیار خوبی دارد. این قبیل فعالیت ها جنبه سراسری دارند. یعنی شما در منزل خود نشسته اید و از یک طراح در شهر دیگر، درخواست طراحی سایت و یا حتی آموزش یک دوره خاص را دارید. این فرایند در یک چشم به هم زدن قابل انجام و شروع می باشد. به همین علت است که همواره توصیه می شود تا موضوع طراحی سایت پروژه محور را جدی بگیرید و همواره به دنبال آموزش های جدید و مفید باشید. اگر نگاهی به سری مقالات رئال ربات داشته باشید، همواره در راستای ایده های نو درحال تلاش هستیم. شما هم می توانید از این ایده ها موضوعات خلاقانه دیگری پدید آورید.

دوره پیشرفته طراحی سایت پروژه محور

دوره یا کلاس آنلاین طراحی وب سایت؟

با یک آنالیز سطحی شما بازار کار طراحان سایت را می توانید تخمین بزنید. تمامی این طراحان حرفه ای هم روزی از سطح مبتدی شروع به کار کرده اند. پس شما هم می توانید با اراده ای عظیم و منابع جامع به سطح های بالاتری دسترسی داشته باشید و پروژه های گوناگونی را طراحی کنید. اما سوالی ممکن است ذهن افراد را درگیر کند و بین انتخاب کلاس های انلاین یا حضوری و دوره های طراحی سایت گیر کند. در نظر داشته باشیدکه هر یک از متدها مزیت خاصی را به همراه دارد ولی از موضوعات مطرح تر به قابلیت تکرار و تمرین بیشتر در دوره وجود دارد.

در ادامه این موضوع ممکن است افرادی وجود یک پشتیبان (استاد آموزش دهنده) را مهم تر بشمارند. ولی دوره های رئال ربات تفاوت ویژه ای دارد. این تفاوت از بابت وجود پشتیبان دوره اعلام داشته می شود. یعنی شما پس از تهیه دوره ها، در هر کجای کار که اشکال داشته باشید می توانید از پشتیبانان مربوطه رفع اشکال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات