خرید vps در تبریز

شهریور ۱۸, ۱۴۰۰

خرید vps در تبریز را در بهترین شرکت میزبانی وب تجربه کنید. برای اینکه وب سایت خود را راه اندازی کنید، احتمالا به دنبال خرید هاست از مرکز فروش هستید تا امن و مطمئن تر اقدام به راه اندازی کسب و کار آنلاین نمائید. این نقطه یک انتخاب سخت برای مبتدیان است و در واقع ورود آن ها به میدان جنگ به حساب می آید. یک اصطلاح جدید وجود دارد که به آن بر می خورید و آن سرور مجازی (VPS) است که در این مقاله خواهید متوجه می شوید که این سرور چیست و به چه کارتان می آید.

خرید vps در تبریز

VPS یا سرور اختصاصی مجازی چیست؟

سرور اختصاصی مجازی یا vps مخفف عبارت virtual private server است. در شرایط عمومی یک سرور، خود یک کامپیوتر قدرتمند است که تمام داده ها و فایل های وب سایت شما را در خود ذخیره می کند.
هنگامی که کسی در مرورگر خود نام سایت شما را درج می کند، این رایانه قدرتمند سایت شما را برای او بازخوانی کرده و نمایش می دهد. اما حالا برویم سراغ جنبه مجازی سرور vps از فناوری های مجازی سازی برای نگهداری فایل های سایت استفاده می کند به طور ساده یک قطعه سخت افزاری فیزیکی است که مانند چند سرور جداگانه عمل می کند. کلمه اختصاصی هم به معنی این است که حق استفاده از این سرور برای شما محفوظ است و مجبور نیستید و CPU یا رم خود را با سایر کاربران سرور شریک شوید.

سیستم میزبانی وب VPS ( سروراختصاصی ) چگونه کار می کند؟

همانطور که از نام این سرویس برمی آید، اصلی ترین جنبه آن مجازی بودنش است. با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی یک سرور قدرتمند به چندین سرور مجازی تقسیم می شود. به عبارت دیگر یک قطعه سخت افزار فیزیکی که به عنوان سرورهای جداگانه مجازی عمل می کند. اگرچه سرور فیزیکی در این حالت به اشتراک گذاشته شده است، اما هر سرویس حریم خصوصی خودش را دارد. سرور مجازی که شما از آن استفاده می کنید تنها در خدمت خودتان خواهد بود. قرار نیست CPU، RAM یا هر داده دیگری را به اشتراک بگذارید.

فرق هاست اشتراکی و سرور مجازی چیست ؟

مهمترین تفاوت میان هاست اشتراکی و سرور مجازی در این است که منابع سرور چطور بین کاربران تقسیم می شود.

در دید کاربران خرید vps در تبریز مساوی است با:

1_عملکرد تضمینی با در اختیار داشتن منابع اختصاصی (CPU، RAM، حافظه، پهنای باند و …)
2_امنیت بهتر سایت، وبسایت شما در محیطی کاملا ایزوله میزبانی می شود، مانند سرورهای اشتراکی اتفاقی که برای همسایه شما می افتد تاثیری بر عملکرد شما نخواهد داشت.
3_دسترسی کاملا به root سرور، دقیقا مانند میزبانی وب اختصاصی.

مزایای خرید vps در تبریز چیست؟

1.قابلیت اطمینان بیشتر

استقلال سرور مجازی خصوصی یا VPS از سایر سرورهای مجازی که بر روی یک سخت‌افزار فیزیکی پیاده‌سازی شده‌اند، به این مفهوم است که منابع خود را به اشتراک نمی‌گذارد. در مقایسه با میزبانی مشترک، قابلیت عدم به اشتراک گذاری منابع در سرور مجازی خصوصی، آن را قابل اطمینان‌تر می‌کند. در سرورهای میزبانی اشتراکی، فعالیت‌های IT و ترافیکی سایر مشتریان می‌توانند بر روی یکدیگر تاثیر بگذارند؛ به‌عنوان مثال، اگر دو یا سه مشتری ترافیک سنگینی را در این سرور تجربه کنند، سایر مشتریان این سرور تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. این امر در سرورهای مجازی خصوصی یا همان VPSها صورت نمی‌گیرد.

2.منابع اختصاصی

درست مانند یک سرور خصوصی، تمامی منابع سرور مجازی vps شما تنها در اختیار شما و مخصوص شما خواهند بود. علاوه‌براین، میزان فضای دیسک، CPU و RAM در دسترس برای سرور مجازی خصوصی بسیار بیشتر از میزبانی است که سرور میزبانی اشتراکی یا همان هاست اشتراکی در اختیار شما می‌گذارد؛ به این مفهوم که در سرور مجازی خصوصی شما می‌توانید ترافیک بیشتری را کنترل و اپلیکیشن‌های بیشتری را اجرا کنید.

3.عملکرد بالاتر با خرید vps خارجی !

با منابع بیشتری که در سرورهای مجازی خصوصی به‌طور کامل در اختیار نیاز‌های کسب‌وکار شما قرار گرفته است، سرور شما عملکرد بهتری خواهد داشت. بهبود ظرفیت و قدرت پردازش سرورهای مجازی خصوصی به این معنا است که وبسایت شما سریع‌تر می‌تواند اطلاعات را در مرورگرهای کاربران بارگذاری کند که منجر به بهبود مشارکت کاربران، افزایش نرخ تبدیل و بهبود رتبه‌ی موتور جستجوی شما می‌شود.

علاوه‌براین، هر فرایندی که شما بر روی سرور مجازی 100% اختصاصی خود اجرا کنید، سریع‌تر اجرا می‌شود و تاثیر کم‌تری بر روی سایر عملیات‌های در حال اجرا، خواهد داشت. در واقع در هنگام اجرای عملیات‌هایی مانند پشتیبان‌گیری از فایل‌ها و ارسال ایمیل‌های انبوه، وبسایت شما به‌کُندی اجرا نمی‌شود.

4.آزاد بودن نرم‌افزار

هنگامی که شما از سرور میزبانی اشتراکی استفاده می‌کنید، در رابطه با نوع سیستم‌عاملی که اجرا می‌کنید، هیچ انتخابی ندارید و همه‌ی کاربران سرور اشتراکی ملزم به استفاده از همان سیستم‌عامل هستند. با استفاده از یک سرور مجازی خصوصی، می‌توانید سیستم‌عاملی که بهترین انتخاب برای نیازهایتان است، انتخاب کنید.

درعین‌حال، حساب‌های سرور میزبانی اشتراکی، انواع نرم‌افزارهایی را که می‌توانید استفاده کنید، محدود می‌کند. بعضی از اپلیکیشن‌ها در این سرورها قابل پذیرش نیستند؛ زیرا ممکن است که مبنع سنگینی باشد یا به علت این که ممکن است باعث ایجاد تداخل با برنامه‌های دیگر شود. با استفاده از سرور مجازی خصوصی، می‌توانید هر اپلیکیشنی که می‌خواهید، اجرا کنید.

5.دسترسی در سطح کاربر ریشه

انتخاب یک سرویس مجازی خصوصی به شما اجازه می‌دهد که در سطح کاربر ریشه به سرور دسترسی داشته باشید. این قابلیت کاربر را قادر می‌سازد که دسترسی کامل به اکانت VPS خود داشته باشد که کنترل بیشتری بر پیکربندی سرور و نصب اپلیکیشن‌ها خواهند داشت. این اقدامات از طریق پنل کنترلی آن انجام می‌شود.

پشتیبانی پس از خرید سرور vps در تبریز

6.پشتیبانی تکنیکی کامل

یکی از مزایای اصلی سررورهای مجازی خصوصی، ارائه‌ی پشتیبانی کامل در هر ۲۴ ساعت روز و هر ۷ روز هفته است؛ به این معنی که اگر شما با سرور خود مشکلی داشته باشید و نیازمند کمک باشید، یک تکنسین فنی همیشه در دسترس شما خواهد بود.

7.نظارت بر سرور

با افزایش نیاز به امنیت در برابر حملات سایبری، برخی از سرویس‌دهندگان با جدیت کامل بر سرور و سخت‌افزار مربوطه نظارت می‌کنند. این نظارت‌ها به شما اطمینان می‌دهند که تهدیداتی مانند هک شدن و حملات DDos  پیش از وقوع، به‌سرعت حل خواهند شد.

8.دامنه‌های میزبانی چندگانه

بسیاری از شرکت‌ها بیش از یک وبسایت را اجرا می‌کنند و اگرچه این قابلیت در سرورهای میزبانی اشتراکی قابل دستیابی است، به این معنا است که منابع محدودشده‌ی فعلی بیش از پیش توسعه یافته‌اند. هر چه بیشتر  از وبسایت‌های حساب‌های میزبانی اشتراکی را اجرا می‌کنید، قابلیت اطمینان کاهش می‌یابد. دسترسی به منابع بیشتر در سرورهای مجازی خصوصی به این مفهوم است که میزبانی چندین دامنه می‌تواند بدون وقوع مشکل، صورت بگیرد.

9.پشتیبان‌گیری از داده‌ها در فضای ابری

کپی‌های پشتیبان‌گیری باید یک بخش اساسی در برنامه‌ی بازیابی شما باشد. بنابراین بسیار مهم است که ارائه دهندگان سرور مجازی خصوصی یک راه‌حل پشتیبان‌گیری ارائه بدهند که در صورت نیاز بتوانید به‌صورت خودکار به پیکربندی و پشتیبان‌گیری‌های زمان‌بندی شده از داده‌های کسب‌وکار خود بپردازید.

راهنمای خرید vps در تبریز

چه زمانی باید سرور خود را تغییر دهیم؟

1. خطاهای سرور زیاد شده است.

اگر خطاهای  “Service Unavailable”  یا هر خطای مرتبط دیگری مثل خطای ۵۰X و یا “Internal Server Error” افزایش پیدا کرده است، احتمالا وقت آن رسیده که سرور خود را ارتقا دهید. وقتی مشغول یک کسب و کار آنلاین هستید وجود مشکلات سرور کار شما را مختل می کند و لازم است چنین مشکلاتی جدی گرفته شده و سریعا بر طرف شود. وقتی خطاهایی که از سمت سرور دریافت می کنید زیاد شده باید به گزینه خرید VPS در تبریز فکر کنید.

2. بودجه شما افزایش یافته است.

دراختیار داشتن یک سرور اختصاصی می تواند بسیار از مشکلات کسب و کار شما را رفع کند. بنابر این به محض اینکه بودجه شما افزایش پیدا کرد و به سطح درآمد خوبی رسیدید، شاید بهترین گزینه استفاده از خدمات یک سرور اختصاصی باشد. اگر پهنای باند سایت خود را ارتقا بدهید و به امنیت بیشتری دسترسی داشته باشید کسب و کار شما پیشرفت قابل توجهی خواهد کرد پس لازم است به سراغ سفارش VPS در تبریز بروید.

3. به مشتریان، خدمات وب سایت می دهید.

آیا بخشی از کسب و کار شما ارائه خدمات به وب سایت های مشتریان است؟ VPS به شما این امکان را می دهد که از دامنه های متعددی استفاده کنید و از در اختیار داشتن رم کافی برای عملکرد مناسب همه وب سایت ها اطمینان حاصل کنید.

4. نگرانی های امنیتی دارید.

اگر نیاز به امنیت بالا و قابلیت های نظارتی پیشرفته دارید تا اطمینان خود را از امنیت وب سایت بالا ببرید یا برنامه دریافت و پرداخت آنلاین دارید، شاید وقت آن رسیده به خرید VPS در تبریز فکر کنید. با استفاده ازVPS پرسرعت منابع قابل اعتمادی دریافت می کنید و می توانید توان امنیتی خود را افزایش دهید.

5. حجم ترافیک شما در حال افزایش است.

اگر مدتی است وب سایت خود را راه اندازی کرده اید و ترافیک سایت سیر صعودی دارد خوب است به vps  فکر کنید اما اگر تعداد بازدید ها در حد متوسط ثابت مانده استفاده از سرویس اشتراکی مناسب خواهد بود. برای سایت هایی که بازدید های بالایی دارند سرویس های اشتراکی خطر از دسترس خارج شدن سایت را افزایش می دهند زیرا سرور مشترک نمی تواند ترافیک بالا را مدیریت کند و اینجا به نفع شما خواهد بود که از سرور vps استفاده کنید.

6. سرعت سایت شما به صورت مداوم کم می شود.

میزبانی مشترک به این معناست که سایت های زیادی از یک RAM استفاده می کنند. زمانیکه یک وب سایت از نظر بازدید و کیفیت رشد می کند و محتوای بیشتری روی آن بارگذاری می شود، سرورهای اشتراکی توان حمایت از  آن را از دست خواهند داد و سبب می شود شما با محدودیت هایی مواجه شوید. ارتقای سرور به سرور اختصاصی مجازی به شما کمک می کند بدون نگرانی، محتواهای خود را به هر میزان که باشد روی وب سایت بارگذاری کنید.

7. فروشگاه آنلاین دارید.

زمانیکه تصمیم می گیرید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید، باید از یک سرور مناسب استفاده کنید. از آنجا که VPS یک سرور مجازی امن و اختصاصی است احتمال اینکه آزمون های امنیتی را پشت سر بگذارید افزایش می یابد. صنعت کارتهای پرداخت استانداردهای خاص خود را دارد و برای محافظت از کارت ها در مقابل سرقت اطلاعات، پروتکل های خاصی در نظر گرفته شده و در اختیار داشتن سرور اختصاصی یکی از ضروریات آن است.

8. نیاز به نصب یک نرم افزار سفارشی دارید.

میزبانی مشترک برای صاحبان وب سایت هایی است که با ورد پرس و سایر سیستم های مدیرت محتوای مشترک کار می کنند، اما اگر لازم است شما از سیستم سفارشی اختصاصی استفاده کنید و برای آن باید سرور سفارشی خود را پیکر بندی کنید یا از برنامه های پیشرفته استفاده کنید؛ لازم است روی میزبانی خود کنترل بیشتری داشته باشید.

همین طور استاندارد های مالی، صدور صورت حساب، حسابداری و سایر برنامه های یکپارچه که نیاز به دسترسی مستمر به سرور در هر لحظه و مکان را دارند و سرعت بالای اینترنت از ضروریات آن به شمار می آید، برای اجرای موفق برنامه های خود به یک سرور اختصاصی VPS نیاز خواهند داشت.

اگر شما از یک سرور مشترک استفاده می کنید، باید بدانید استفاده  از برنامه های پیشرفته ممنوع است و اگر هم بتوانید آن برنامه ها را نصب کنید سرور نمی تواند به درستی آن ها را پشتیبانی کند و باعث نا امیدی شما می شود. برای پیشگیری از بروز مشکلات عمده، لازم است VPS خود را ارتقا بدهید تا بتوانید بلافاصله کنترل بیشتری بر فعالیت های خود داشته باشید.

چگونه بهترین میزبانی وب را جهت خرید VPS در تبریز را برای وب سایت خود انتخاب کنم؟

حالا که می دانید VPS چیست و چه زمانی به آن نیازدارید، باید به این نکته بپردازید که چگونه می توانید یک سرویس VPS مناسب سایت خود را شناسایی کنید و حتی برای خرید Vps در تبریز از نوع سرور ایران اقدام کنید.

مدیریت و نظارت بر سرور

هنگام انتخاب خدمات میزبانی  وخرید سرور اختصاصی مجازی معمولا دو گزینه روی میز است؛ استفاده از مدیریت شخصی و یا خدمات مدیریت.

عیب یابی سرور، مدیریت برنامه ها و عیب یابی سایت، برنامه های نصب شده و سرویس هایی که استفاده می کنید، در VPS کار دشواری است و این انتخاب شماست که شناسایی و رفع آن به عهده چه کسی باشد.

اگر شما شخصا از این توانایی برخوردار هستید، می توانید مدیریت شخصی را انتخاب کنید و در هزینه ها صرفه جویی نمایید، اما اگر این توانایی را ندارید از خدمات مدیریتی استفاده کنید تا دیگران در این زمینه به شما کمک کنند.

برنامه های VPS DreamHost به کمک شما می آیند تا شناسایی و رفع مشکلات موجود در سرور را ساده تر کنند. اگر از آن ها استفاده کنید، نگرانی های مدیریتی شما به ویژه در بخش فنی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت و می توانید بر روی تولید محتوای عالی برای وب سایتتان تمرکز کنید. Cloud DeamHost می تواند مشکلات شما را به صورت ریشه ای حل کند.

لینوکس / ویندوز

شما ممکن است فکر کنید انتخاب در این مورد ساده است، اما ارزش به اشتراک گذاری کار را سخت می کند. مطمئن شوید که بسته های میزبانی مناسب وب خود را انتخاب کنید که با سیستم عامل شما سازگار است. برای مثال DreamHost میزبانی ویندوز را پشتیبانی نمی کند. بسیاری از کاربران ما ترجیح می دهند لینوکس را اجرا کنند.

قابلیت اطمینان

سرویس میزبانی وب VPS شما باید دارای رتبه های Uptime 99.5٪ و بالاتر باشد. هر چیزی پایین تر است به سادگی غیر قابل قبول است. برای ضبط، DreamHost دارای یکی از بالاترین نمرات آپدیت در صنعت در ۹۹.۹۸٪ است. غیر از آن را متوقف کن.

سخت افزار

هنگام خرید سرور مجازی (Vps) ، مطمئن شوید که ارائه دهنده خدمات شما جدیدترین و برترین سخت افزار را ارائه می دهد، مثل درایو های حالت جامد (SSD) (سریع ترین تکنولوژی ذخیره سازی). SSD باعث می شود که برنامه های کاربردی با سرعت بالا به آسانی با وجود کمبود قطعات متحرک کار کنند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته

گاهی ممکن است شما با مشکل مواجه شوید و به خدمات پشتیبانی نیاز پیدا می کنید. بنابراین مطمئن شوید که بسته ی میزبانی وب VPS را از شرکتی که ۲۴/۷ پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد، خریداری کنید.

خدمات پشتیبان گیری

تصور کنید به خاطر یک اشتباه ساده، سایت خود را از دست بدهید چون فراموش کرده اید از خدمات پشتیبانی مناسب استفاده کنید. این یک فاجعه برای هر کسب و کاری خواهد بود. چنین اتفاقاتی که حاصل از بی دقتی است می تواند به پولتان، زمانتان و بیش از چیز دارایی شما صدمه بزند. اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید vps در تبریز ، یک ارائه دهنده را انتخاب کنید که پشتیبان گیری آسانی دارد.

سوالات رایج کاربران و قیمت خرید vps در تبریز

vps یا سرور مجازی اختصاصی به چه معناست؟

vps مخفف Virtual Private Server  از فناوری های مجازی سازی برای نگهداری فایل های سایت استفاده می کند به طور ساده یک قطعه سخت افزاری فیزیکی است که مانند چند سرور جداگانه عمل می کند. کلمه اختصاصی هم به معنی این است که حق استفاده از این سرور برای شما محفوظ است و مجبور نیستید و CPU یا رم خود را با سایر کاربران سرور شریک شوید.

اشتراکی بودن vps به چه معناست؟

اگرچه سرور فیزیکی در این حالت به اشتراک گذاشته شده است، اما هر سرویس حریم خصوصی خودش را دارد. سرور مجازی که شما از آن استفاده می کنید تنها در خدمت خودتان خواهد بود. قرار نیست CPU، RAM یا هر داده دیگری را به اشتراک بگذارید.

امنیت vps چقدر است؟

اگر نیاز به امنیت بالا و قابلیت های نظارتی پیشرفته دارید تا اطمینان خود را از امنیت وب سایت بالا ببرید یا برنامه دریافت و پرداخت آنلاین دارید، شاید وقت آن رسیده به خرید VPS فکر کنید. با استفاده از VPS منابع قابل اعتمادی دریافت می کنید و می توانید توان امنیتی خود را افزایش دهید.

به منظور دریافت مشاوره رایگان جهت خرید سرویس مناسب، خرید هاست لینوکس، هاست پربازدید، هاست ارزان، ثبت دامنه، هاست پرسرعت، خرید سرویس اختصاصی یا هاست اشتراکی همین حالا با رئال سرور تماس بگیرید.

شماره تماس: 09148745374 | 09148672173

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات