طراحی سایت نویسندگان در تبریز


طراحی سایت نویسندگان پلی به سوی مخاطبان

طراحی سایت نویسندگان در تبریز با هدف معرفی یک فرد و توانایی هایی او انجام می شود و با ارائه نمونه کارها و فعالیت ها نسبت به جذب مخاطب اقدام می نماید.

طراحی سایت نویسندگان را می توان در دسته سایت های شخصی طبقه بندی نمود. این گونه سایت ها با هدف معرفی یک فرد و توانایی هایی او طراحی می شود و با ارائه نمونه کارها و فعالیت های آن شخص نسبت به جذب مخاطب اقدام می نماید.

طراحی سایت نویسندگان را می توان پلی به سوی مخاطبان در نظر گرفت. راهی برای نشان دادن هنر نویسندگی و معرفی آثار و در برخی موارد حتی روشی برای فروش آثار خلق شده توسط نویسنده که برای تحقق هر یک از این اهداف طراحی و برنامه نویسی های ویژه ای مورد نیاز است.  بر همین اساس طراحی سایت نویسندگان باید به صورت تخصصی و پس از انجام نیاز سنجی های مربوطه انجام گردد.

اهمیت طراحی گرافیکی جذاب در طراحی سایت نویسندگان

یکی از موارد مهمی که در طراحی سایت نویسندگان باید مد نظر قرار داده شود طراحی گرافیکی و ظرافت ها و رعابت اصول زیبایی شناسی است. مخاطبان در طراحی سایت نویسندگان افرادی هستند که به هنر علاقه مند هستند و به همین دلیل در صورتی که با یک طراحی تکراری و به دور از المان های جذاب مواجه شوند ممکن است تاثیرات منفی بر روی آنها داشته باشد.

استفاده از قالب های آماده در طراحی سایت نویسندگان را می توان به عنوان یکی از این موارد در نظر گرفت که می تواند منجر به کاهش بازدید سایت گردد.  این قالب ها علاوه بر تکراری بودن دارای محدودیت های فراوانی هستند که استفاده از آن ها موجب می شود به اجبار از برخی از برنامه ها و اهدافی که سایت برای آن ها راه اندازی شده دست کشیده شود.

رنگ بندی در طراحی سایت نویسندگان یکی از موارد بسیار مهمی است که می تواند تا حد زیادی بر اساس سلیقه فردی انجام شود. نمی توان گفت استاندارد یا اصول مشخصی به غیر از اصول رنگ شناسی بر آن حاکم است و به همین دلیل بر اساس روحیات نویسنده و حتی بر اساس حوزه و موضوعاتی که فرد بر روی آن ها تمرکز دارد می توان رنگ بندی خاصی را انتخاب کرد.

به عنوان نمونه نویسنده ای که سبک نوشتاری او ترسناک و هیجان انگیز است می تواند از ترکیب رنگ هایی مانند مشکی یا قرمز در طراحی سایت خود بهره ببرد تا به این طریق افرادی که وارد صفحه سایت می شوند در نگاه اول حس آثار موجود در آن سایت را درک نمایند.

یکی از مواردی که می تواند به عنوان نقطه قوت در طراحی سایت نویسندگان در تبریز در نظر گرفته شود استفاده از تصاویر و عکس های جذاب است.  طراحی گالری تصاویر اختصاصی و زیبا می تواند نمایش عکس ها چندین برابر جذاب نماید و به این ترتیب جلوه ای زیبا به سایت ببخشد.

برنامه نویسی و ویژگی های عملکردی در طراحی سایت نویسندگان

همان گونه که اشاره گردید در طراحی سایت نویسندگان در تبریز می توان اهداف گوناگونی را دنبال نمود که تعیین این اهداف می تواند مشخص کننده نوع برنامه نویسی و امکانات سایت باشد. در طراحی سایت نویسندگان در تبریز اولین و مهم ترین بخش، بخشی است برای معرفی نویسنده که در این بخش بیوگرافی فرد به طور کامل در اختیار هواداران قرار می گیرد.

علاوه بر این افراد می توانند با آثار نویسنده به طور کامل آشنا شوند. حتی برای نزدیکی بیشتر میان نویسنده و مخاطبان می توان امکان نظر دهی برای هر یک از آثار را فراهم نمود تا به این ترتیب نویسنده به راحتی بازخورد آثار خود را در میان مخاطبان دریافت نماید. علاوه بر این می توان برخی از آثار را به صورت خلاصه یا حتی در صورت تمایل نویسنده به طور کامل برای دانلود قرار داد. این بخش می تواند با پرداخت هزینه با به صورت رایگان برای مخاطبان در نظر گرفته شود.

در طراحی سایت نویسندگان در تبریز می توان به طور کلی فروشگاه اینترنتی کوچکی برای فروش آثار در نظر گرفت که البته این فروشگاه باید به طور کامل تمام امکانات و شرایط را برای یک خرید اینترنتی معتبر و آسان برای مخاطب فراهم آورد. در این بخش لازم است مخاطبان در سایت ثبت نام نموده و نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایند. سپس قرار دادن محصولات درخواست در سبد خرید و اتصال به درگاه بانگ و پرداخت صورت خواهد پذیرفت.

علاوه بر موارد یاد شده طراحی سایت نویسندگان در تبریز می تواند راهی برای ارتباط مخاطبان با نویسنده مورد نظرشان باشد به این صورت که راه های ارتباطی موجود در اختیار مخاطبان قرار داده شود.

در این سایت ها می توان فرم های ارتباطی طراحی نمود که در آن ها کاربران سوالات خود را از نویسنده مطرح نمایند. حتی در موارد پیشرفته تر امکان ارتباط گفتگوی آنلاین نیز برای آن ها فراهم گردد.  قرار دادن آدرس سایر شبکه های اجتماعی نیز در این سایت ها می تواند برای مخاطبان کاربردی باشد.

از آن جایی که موضوع بهینه سازی سایت برای طراحی سایت نویسندگان در تبریز دارای اهمیت بالایی است می توان از مقالات و موضوعات مرتبط با کار نویسنده برای بهبود وضعیت سئو و بهینه سازی سایت برای طراحی سایت نویسندگان در تبریز از طریق محتوا اقدام نمود.

ویژگی اصلی این سایت ها این است که نویسنده می تواند به طور کامل از متون نوشته شده توسط خودش برای ارتقا کیفیت سایت بهره ببرد و به این ترتیب رتبه سایت در موتور های جستجو نیز بهبود بخشیده شود.

در نظر گرفتن بخش اخبار در طراحی سایت نویسندگان در تبریز برای اطلاع رسانی در خصوص روند تولید اثر نیز می تواند سبب جلب مخاطبان گردد و افراد را ترغیب نماید تا در جهت دریافت خبر نامه در سایت ثبت نام نمایند.

به طور کلی هرگونه فعالیتی که سبب جلب مشارکت مخاطبان گردد می تواند برای بهبود کارایی در طراحی سایت نویسندگان در تبریز دارای اهمیت باشد.

امکانات / پلن‌هاپلن طراحی پایهپلن طراحی اختصاصیپلن طراحی VIP
طراحی تم اختصاصی برند شرکت ✔️
زمان تحویل۵ روز کاری۱۰ روز کاری۲۰ روز کاری
طراحی گرافیکی مینیمال جهت افزایش سرعت سایت
طراحی گرافیکی ساده و سبک بدون المان‌های اضافه
✔️
کدنویسی بهینه جهت تسریع اجرای سایت ✔️
امکان انتخاب از ۱۰۰ قالب آمادهطراحی اختصاصی
انتخاب از ۱۰ قالب آماده✔️✔️طراحی اختصاصی
بهينه سازي خودكار خروجی صفحات
بهينه سازي بهينه سازي
✔️✔️ ✔️
ذخيره سازي صفحات به صورت cache ✔️ ✔️ ✔️
معرفی تیم همکاران ✔️ ✔️ ✔️
طرح‌ها و پروژه‌ها ✔️ ✔️ ✔️
امکان مدیریت کاربران ✔️ ✔️ ✔️
گالری محصولات ✔️ ✔️ ✔️
طراحی بخش اخبار ✔️ ✔️ ✔️
سامانه چت آنلاین با بازدیدکنندگان سایت ✔️ ✔️ ✔️
معرفی محصولات و خدمات ✔️ ✔️ ✔️
گالری نمونه کارها ✔️ ✔️ ✔️
صفحه درباره ما و معرفی ✔️ ✔️ ✔️
صفحه تماس با ما ✔️ ✔️ ✔️
تنظیمات امنیتی ✔️ ✔️ ✔️
آمار بازديدكنندگان ✔️ ✔️ ✔️
نصب ابزار حرفه ای سئوتماس ✔️ ✔️
نمونه کارهای انجام شدهتماس ✔️ ✔️
امکان ایجاد نظرسنجیتماستماس ✔️
آموزش به کارگیری ابزار حرفه ای سئوتماستماس ✔️
طراحی سفارشی لوگوتماستماستماس
انواع فرم ثبت اطلاعات کاربرانتماستماستماس
طراحی فرم پذیرش نمایندگیتماستماستماس
اضافه کردن زبان دوم سایتتماستماستماس
طراحی فرم استخدامتماستماس
اطلاعات کارکنان و چارت سازمانیتماس ✔️
طراحی اختصاصی فرم تماستماس ✔️
امکان مدیریت مشتریان ✔️ ✔️
انواع فرم ارتباط با مدیر سایت ✔️ ✔️
طراحی بخش بلاگ ✔️ ✔️
صفحه معرفی نمایندگان ✔️ ✔️
بخش مقالات ✔️ ✔️
دامنه رایگان ✔️ ✔️
مشاوره تجارت الکترونیک ✔️
آموزش رایگان در شرکت وب‌رمز ✔️
ورود محتوای صفحات سایت۱ صفحه۵ صفحه۱۰ صفحه
طراحی اسلاید هوم۱ اسلاید۳ اسلاید
قابلیت ثبت سفارش آنلاینتماستماس
قابلیت پرداخت آنلاینتماستماس
انواع فرم ثبت سفارشتماستماس
مشاوره دریافت سریع نماد اعتماد ✔️ ✔️
پرسش‌های متداولتماستماس
میزبانی حرفه‌ای رایگان۱ گیگابایت۲ گیگابایت۴ گیگابایت
پشتیبانی کامل سایت۳ ماه پشتیبانی رایگان۶ ماه پشتیبانی رایگان۱۲ ماه پشتیبانی رایگان
شروع قیمت از۷ تومان
۵ تومان
۱۲ تومان
۹ تومان
۲۲ تومان
۱۹ تومان
مشاوره و سفارشدرخواست پیش‌فاکتوردرخواست پیش‌فاکتوردرخواست پیش‌فاکتور

گروه مهندسی رئال ربات:

این اطمینان را به شما می دهدتا طراحی وب سایت خبری شما را کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما

و آماده ارائه هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد.اگر نیاز به مشاوره داریدحتما بدون معطلی با ما تماس بگیرید

حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید ما در خدمت شما هستیم.

گروه مهندسی رئال ربات

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی شده با ❤️ در شرکت دیجیتال مارکتینگ رئال ربات